Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Po wielu latach od rozpoczęcia współpracy z firmą WAN mogę powiedzieć, że tylko z takimi partnerami chcielibyśmy mieć do czynienia. Zawsze punktualnie i profesjonalnie. Nawet w trudnych sytuacjach znajdują rozwiązanie. A o towar nie trzeba sie martwić. Oby więcej takich firm.

Jowita Prasał
DSV Road Oddział w Łodzi
Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Strzał w dziesiątkę

Współpraca z firmą WAN okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Byłem juz zmęczony powierzaniem naszych ważnych, wymagających terminowej dostawy towarów przypadkowym firmom, które okazywały się niesłowne, a klienta traktowały jak zło konieczne. Teraz wiem co znaczy być profesjonalnie obsłużonym. Towar jest zawsze dowieziony na czas, bezpiecznie. Dodam, ze obsługa jest miła i fachowa. Polecam z całego serca.

Krzysztof Jabłoński
Firma Handlowa Chodzież
Strzał w dziesiątkę

Solidność i punktualność

Z firmą WAN współpracujemy od lat. Wiemy, ze możemy zawsze liczyć na ich solidność i punktualność. Wiele razy doradzali nam jak najlepiej rozwiązać problem logistyczny. I ceny również są korzystne. Z cała odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę WAN jako świetnego przewoźnika.

Adam Kaczmarczyk
EAST IMPEX Lagnieu (Francja)
www.east-impex.com
Solidność i punktualność
Czym się zajmujemy

Podstawową zasadą naszej firmy jest dbałość o klienta i relacje z nim, tak aby wykonywany transport spełniał jego oczekiwania.

Podejście do klienta

Podstawą zrealizowania sprawnego transportu jest zrozumienie potrzeb klienta. Dlatego też nasi pracownicy dokładnie omawiają je z zainteresowanym, próbując następnie jak najlepiej dopasować rodzaj transportu do jego oczekiwań. Służąc wszelką pomocą i radą, proponują takie rozwiązanie, które przyniesie korzyść firmie klienta, nie tylko pod względem finansowym, ale i logistycznym.

Korzyści
  • Terminowość dostaw i bezpieczeństwo towaru
  • Dostęp do informacji o pozycji samochodu
  • Stałe monitorowanie przesyłek
  • Bezpośredni i łatwy kontakt z osoba obsługująca Państwa transport

Wszelkie prawa zastrzeżone: Studio K2

Naszą strone odwiedziło juz: 96207 osób.