Solidność i punktualność

Z firmą WAN współpracujemy od lat. Wiemy, ze możemy zawsze liczyć na ich solidność i punktualność. Wiele razy doradzali nam jak najlepiej rozwiązać problem logistyczny. I ceny również są korzystne. Z cała odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę WAN jako świetnego przewoźnika.

Adam Kaczmarczyk
EAST IMPEX Lagnieu (Francja)
www.east-impex.com
Solidność i punktualność

Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Po wielu latach od rozpoczęcia współpracy z firmą WAN mogę powiedzieć, że tylko z takimi partnerami chcielibyśmy mieć do czynienia. Zawsze punktualnie i profesjonalnie. Nawet w trudnych sytuacjach znajdują rozwiązanie. A o towar nie trzeba sie martwić. Oby więcej takich firm.

Jowita Prasał
DSV Road Oddział w Łodzi
Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Strzał w dziesiątkę

Współpraca z firmą WAN okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Byłem juz zmęczony powierzaniem naszych ważnych, wymagających terminowej dostawy towarów przypadkowym firmom, które okazywały się niesłowne, a klienta traktowały jak zło konieczne. Teraz wiem co znaczy być profesjonalnie obsłużonym. Towar jest zawsze dowieziony na czas, bezpiecznie. Dodam, ze obsługa jest miła i fachowa. Polecam z całego serca.

Krzysztof Jabłoński
Firma Handlowa Chodzież
Strzał w dziesiątkę
Przesyłki drobnicowe

Przewozimy przesyłki drobnicowe na zasadzie doładunków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować korzystną cenę przy optymalnym czasie dostawy. Przyjmujemy zlecenia na bardzo drobne przesyłki zaczynając od lekkich kartonów, poprzez cięższe umieszczone na paletach, do skrzyń, beczek, jak i ładunków niestandardowych.

Przesyłki drobnicowe

Jeżeli istnieje, potrzeba i Państwa działalność tego wymaga, proponujemy transport dedykowany, który choć droższy, to przynosi wymierne korzyści związane przede wszystkim z terminowym i ekspresowym dostarczeniem Państwa towaru, eliminuje zagrożenia związane z uszkodzeniami towaru podczas przeładunków i gwarantuje absolutne bezpieczeństwo. Państwa towar jedzie bezpośrednio z miejsca załadunku do miejsca przeznaczenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone: Studio K2

Naszą strone odwiedziło juz: 110258 osób.