Strzał w dziesiątkę

Współpraca z firmą WAN okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Byłem juz zmęczony powierzaniem naszych ważnych, wymagających terminowej dostawy towarów przypadkowym firmom, które okazywały się niesłowne, a klienta traktowały jak zło konieczne. Teraz wiem co znaczy być profesjonalnie obsłużonym. Towar jest zawsze dowieziony na czas, bezpiecznie. Dodam, ze obsługa jest miła i fachowa. Polecam z całego serca.

Krzysztof Jabłoński
Firma Handlowa Chodzież
Strzał w dziesiątkę

Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Po wielu latach od rozpoczęcia współpracy z firmą WAN mogę powiedzieć, że tylko z takimi partnerami chcielibyśmy mieć do czynienia. Zawsze punktualnie i profesjonalnie. Nawet w trudnych sytuacjach znajdują rozwiązanie. A o towar nie trzeba sie martwić. Oby więcej takich firm.

Jowita Prasał
DSV Road Oddział w Łodzi
Rozwiązanie w trudnych sytuacjach

Elastyczność w obsłudze

Z firmą WAN pracuję od ponad 5 lat. Bardzo solidny i terminowy Przewoźnik. Zawsze rzetelna i prawdziwa informacja o sytuacji auta. Potwierdzenie po załadunku i dostawie. Kontakt na bieżąco nawet w godzinach wieczornych. Elastyczność w obsłudze. Polecam współpracę - pełen profesjonalizm.

Beata Zajączkowska
Vasco Bohemia Sp. Z o.o.
Polecam współpracę - pełen profesjonalizm
Już 20 lat transportujemy Wasze towary
Przesyłki drobnicowe

Przewozimy przesyłki drobnicowe na zasadzie doładunków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować korzystną cenę przy optymalnym czasie dostawy. Przyjmujemy zlecenia na bardzo drobne przesyłki zaczynając od lekkich kartonów, poprzez cięższe umieszczone na paletach, do skrzyń, beczek, jak i ładunków niestandardowych.

Przesyłki drobnicowe

Jeżeli istnieje, potrzeba i Państwa działalność tego wymaga, proponujemy transport dedykowany, który choć droższy, to przynosi wymierne korzyści związane przede wszystkim z terminowym i ekspresowym dostarczeniem Państwa towaru, eliminuje zagrożenia związane z uszkodzeniami towaru podczas przeładunków i gwarantuje absolutne bezpieczeństwo. Państwa towar jedzie bezpośrednio z miejsca załadunku do miejsca przeznaczenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone: Studio K2

Naszą strone odwiedziło juz: 85517 osób.