O firmie

WAN TRANSPORT

Firma WAN działa na rynku transportowym od 1997 roku. Swój sukces zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi, wprowadzaniu nowych rozwiązań, utrzymywaniu wysokiej jakości usług i nowoczesnemu taborowi.

CELE I ZADANIA

Głównym celem naszej firmy jest zapewnianie bezpiecznych i efektywnych usług transportowych. Specjalizujemy się w dziedzinie transportu ciężarowego, świadcząc kompleksowe usługi zarówno w zakresie całopojazdowych przewozów (FTL) jak i drobnicowych przesyłek (LTL) na terenie całej Unii Europejskiej.

TABOR

Posiadamy :

Zestaw przestrzenny -

37 epal do 24t ładowności
Długość – 7,7m + 7,7m
Szerokość – 2,47m
Wysokość – 2,75 – 3,15m

Zestaw standardowy -

33 epal do 24t ładowności
Długość – 13,6m
Szerokość – 2,47m
Wysokość – 2,6 – 3,00m

Bus plandeka -

10 epal do 1,5t ładowności
Długość – 4,8m
Szerokość – 2,22m
Wysokość – 2,45 – 2,65m

FILOZOFIA FIRMY

Naszym priorytetem jest dbałość o klienta i relacje z nim, tak aby wykonywany transport spełniał jego oczekiwania i przyczyniał się do długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Podejście do klienta

Podstawą zrealizowania sprawnego transportu jest zrozumienie potrzeb klienta. Dlatego też nasi pracownicy dokładnie omawiają je z zainteresowanym, próbując następnie jak najlepiej dopasować rodzaj transportu do jego oczekiwań. Służąc wszelką pomocą i radą, proponują takie rozwiązanie, które przyniesie korzyść firmie klienta, nie tylko pod względem finansowym, ale i logistycznym.

Korzyści

Terminowość dostaw i bezpieczeństwo towaru
Dostęp do informacji o pozycji samochodu
– Stałe monitorowanie przesyłek
– Bezpośredni i łatwy kontakt z osobą obsługującą Państwa transport